slowo w sprawie depresji

Objawy, wątpliwości, obawy. Miejsce do podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami i przeżyciami.

Moderatorzy: Administrator, Stop Depresji

slowo w sprawie depresji

Postprzez inny » 30 listopada 2012, 16:37

witam w tym roku wydarzylo sie cos co upowaznia mnie do zabrania slowa w temacie meskiej depresji.Otoz w lutym ,kiedy pewnej nocy wrocilem szybciej z pracy za granica znalazlem obcego faceta w moim domu.Schowal sie za scianka telewizyjna moja zona nawet nie przepraszala,chciala mi powiedziec ,ze to milosc.Bylismy razem 23 lata ,tej nocy skonczylo sie tamto zycie.Nastepnego dnia zlozylem papiery rozwodowe ,rozwod dostalismy szybko.A teraz do sedna te dwa tygodnie po zdarzeniu byly najcizszymi tygodniami w moim zyciu, zawsze uwazalem siebie za twardego faceta,i chce powiedziec ,ze bol, depresja to rzeczy ciezkie do przejscia .Myslalem ,ze to dyrdymaly, ale moge wam powiedziec ,ze to bol,nie tlko psychiczny ,ale tez normalnie odczuwalny bol fizyczny.Ja to mam za soba ,ale nie zycze wam ,tych przezyc,ciezko mi to mowic ,poniewaz jestem katolikiem,ale to bylo balansowanie pomiedzy zyciem ,a smiercia,a bol tak dotkliwy ,ze czuje jego wspomnienie do dzis.Wygralem z tym ,ale nigdy tak jak teraz nie potepiam rozbitkow ,pijakow,samobojcow.Bylem na krawedzi zycia i smierci.Warto zyc
inny
 

Re: slowo w sprawie depresji

Postprzez H.P. » 17 lipca 2013, 12:10

Zaangażowanie Watykanu w leków psychiatrycznych u dzieci
12.06.2013 12:24
Zaangażowanie Watykanu w leków psychiatrycznych u dzieci


W dniach 14-15 czerwca Watykan organizuje konferencję ekspertów w celu omówienia wpływu silnego wzrostu leków u dzieci z leków psychotropowych. Organizatorzy nadzieję udowodnić, że "psychospołeczne wybór" jest lepsze niż "psychotropowej leczenia."

Watykan ma głęboki wpływ na miliard wiernych i może mam nadzieję włączyć tsunami leków psychotropowych do dzieci. Tsunami pochodzi z USA, ale osiągnął już inne kraje w niszczycielskich rezultatów.

Organizatorem konferencji "Dziecko jako osoba i jako pacjenta: podejścia terapeutyczne porównaniu", dr Barry Duncan, psycholog kliniczny, wyjaśnił w 2010 roku w spotkaniu z "Papieskiej Rady do Ministerstwa Zdrowia", że "Stany Zjednoczone są światowym liderem w liczbie psychiatrycznych recepty dla młodzieży i że tendencja do podjęcia leków przeciwpsychotycznych, przed lub zamiast terapii społecznej i zachowań wzrasta w Europie. "

Barry Duncan jest szczególnie zaniepokojony stosowania leków przeciwdepresyjnych oraz leków przeciwpsychotycznych u dzieci. W szczególności dzieci biednych z pomocy społecznej. "Są biedne dzieci w Stanach Zjednoczonych, szczególnie wychowankowie, którzy otrzymują go przez Medicaid (ubezpieczenia zdrowotne dla biednych), która jest cztery razy bardziej prawdopodobne, aby otrzymać leki przeciwpsychotyczne drukowanych i sześć razy częściej traktowane z różnych leków psychotropowych", powiedział Duncan .

Ta sama fala osiągnęła w Szwecji, gdzie przybrane dzieci (dzieci HVB) otrzymuje pięć razy więcej leków niż inne dzieci, a nawet dostać psychiatrycznych leki bez recepty, zgodnie z ostatnim sprawozdaniem z Krajowego Zarządu w maju tego roku.

Informacje na temat dzieci w ciężkich leków psychotropowych jest alarmujący. 19 procent wszystkich studentów młodzi ludzie w USA mają diagnozę ADHD, większość idzie na amfetaminy. 11 procent populacji USA od ponad 12 lat za pomocą leków przeciwdepresyjnych. Ostrzeżenie od FDA, że fundusze te są samobójstwa wywołujących, to nic dziwnego, że więcej w średnim wieku popełnić samobójstwo niż ginie w wypadkach drogowych.

Watykan jest zaniepokojony faktem, że 9 na 10 dzieci, które przyjeżdżają do psychiatry dzieci w USA wychodzi z receptą na odurzających (psychotropowe) leków.

W latach 1994 i 2003, nie diagnozuje bipolarne wzrosła o 4000 procent. Głównie spowodowane psychiatra Joseph Biederman, zwany także "dziecko psychiatria Ojciec chrzestny", który później okazał się być inspirowane finansowo przez firmę farmaceutyczną Janssen wykonane antipsykotikan Rispolept które Biederman zalecanej w pierwszej kolejności. Ten następnie rozprzestrzenił się na Szwecji.
Statystycy międzynarodowe
Jest to międzynarodowa konferencja ekspertów z całego świata. Nerdrogningen nie jest unikalna dla Stanów Zjednoczonych. Trend rozprzestrzenił na całym świecie, głównie w Europie. Według Duncan, "przepisywaniem leków psychotropowych wzrosła o 274 procent na całym świecie w ponad 50 krajach od 2003 roku." Duncan ma nadzieję, że "z przemysłu farmaceutycznego, który spędza wiele milionów dolarów na dezinformację, więc chcemy, aby przeciwstawić się tej konferencji."

USA jest jednym z zaledwie dwóch krajów na świecie, który umożliwia reklamowanie leków, co znajduje odzwierciedlenie w Stanach Zjednoczonych ma najwięcej użytkowników leków psychotropowych. Firmy farmaceutyczne są świadomi ogromnego potencjału zysków z leków psychotropowych, które coraz bardziej są z rozpoznaniem zaburzeń psychicznych być leczniczych. Według Kentar mediów tak, połączone reklamy leków przeciwpsychotycznych (psychiatria najcięższy arsenał) do 2400000000 dolarów w 2010 roku, z 1,3 mld EUR w roku 2007.
Co Watykan ma nadzieję na osiągnięcie
Jeśli ktoś ma środki finansowe wyzwanie gigantów farmaceutycznych, że Watykan jest dobrym kandydatem. Ale z drugiej strony, na rynku leków psychotropowych o wartości kilkudziesięciu miliardów dolarów - co roku. Psycho Pharma, sojusz między psychiatrii i psychiatrycznych firmy farmaceutyczne oszukał cały świat, z myślą, że depresja, ADHD, dwubiegunowa i inne zaburzenia psychiczne i choroby ze względu na "brak równowagi chemicznej w mózgu" - wszystko w celu sprzedaży ich leków psychiatrycznych. Nigdy nie było żadnych dowodów, że jest to przypadek, w ostatnich czasach ma także psychiatry na wysokim poziomie odrzucił hipotezę. Usługi zdrowia psychicznego są w ten sposób zyskać postęp ostatnich 30 lat. Tymczasem ponad 120 milionów ludzi ustawić na bardzo drogich leków psychotropowych, z których większość jest wypłacane z dolarów podatku. I wiele więcej w kolejce. Tworzą one wpływ na osoby, ale nic nie leczy. Chodzi o to, że należy udać się z nimi do końca życia. To jest dokładnie przemyślany.

Badania kliniczne zostały sfałszowane nie do poznania przez grupy interesów; wypłacane psychiatrów w pierwszej kolejności. Za pięknych scen, że media walnie farby, istnieją doniesienia o ogromnej kosztów, których skłonności samobójcze jest ostra.

Watykan chce osiągnąć świadomość i zrozumienie problemów, ale przede wszystkim rozwiązań w postaci niespokojnych psychospołecznego podejścia do dzieci i młodzieży.

Barry Duncan uważa, że ​​Kościół katolicki z ponad miliarda wyznawców "może być jedyną siłą na ziemi, które mogą przeciwdziałać firmom chciwych siły, które nie są ani moralne lub etyczne sumienie."

http://www.prweb.com/releases/mental-health-watchdog/applauds-vatican/prweb10807226.htm


Komisja Praw Człowieka została założona w 1969 roku w Stanach Zjednoczonych przez Kościół Scjentologiczny i psychiatrii profesor Thomas Szasz, na świecie najbardziej znanych krytyków psychiatrii, a w 1972 roku w Szwecji, w celu zbadania i wystawiać nadużyć praw człowieka w zakresie zdrowia umysłowego i oczyścić pole psychicznego uzdrowienia.
Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej: www.kmr.nu w CCHR

Międzynarodowa próbny psychiatrii
Komitet Praw Człowieka
Box 6039, 129 06 Hägerstensvägen

H.Persson
CCHR Sweden

http://www.cchr.org
H.P.
 


Powrót do Depresja ogólnieKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron