Nowy Moderator Witajcie, zapraszam na Forum

Objawy, wątpliwości, obawy. Miejsce do podzielenia się z innymi swoimi doświadczeniami i przeżyciami.

Moderatorzy: Administrator, Stop Depresji

Nowy Moderator Witajcie, zapraszam na Forum

Postprzez Stop Depresji » 14 czerwca 2012, 15:37

Witajcie, jestem nowym Moderatorem, będę tu pisać na temat depresji jak i spraw z nią związanych. Jestem psychoterapeutą, ekspertem Fundacji ITAKA. Proponuję luźne rozmowy o depresji, zarówno łatwe jak i te nieco trudniejsze. To miejsce jest dla Was, zachęcam do rozmów.
Stop Depresji
Fundacja ITAKA

Re: Nowy Moderator Witajcie, zapraszam na Forum

Postprzez ryszard » 18 listopada 2012, 23:24

witam.nazywam sie ryszard.jesli ktos nazywa chorobe depresyjna choroba psychiczna tj bzdura.nikt lepiej odemnie tego nie doswiadczyl i prosze nie sluchajcie bzdur na antenie ze depresja to choroba,ktora sie leczy.to glupia wymowka prokuratury gdy ktos odbiera sobie zycie to ze leczyl sie psychiatrycznie z powodu depresji.od prawie 30lat jestem pacjentem szpitala psychiatrycznego we wroclawiu,nawet mam rente z tego tytulu,ale to jest niewiarygodne dla lekarza sadowego pomimo calych historii chorobowych tzn ja jestem zdrowy tylko po jaka cholere ja sie lecze i biore leki.wiezienie wszystkich wyleczy.tak to prawda przesiedzialem 13mcy w areszcie sledczym,nawet dostalem wyrok w zawieszeniu bo pani prokurator upierala sie na opini lekarza sadowego ze w momencie popelnienia przestepstwa bylem swiadomy nie obchodzilo ich to ze ja dzialalem jakbym ja byl nietykalny.moze ktos z lekarzy mi odpisze jak ja bylem swiadomy tego bedac codziennie pod dzialaniem 400mg promazyny+150mg doxepiny+7,5mg clonazepamu.po cholere zamykano mnie kilkakrotnie na leczenie szpitalne.dopiero po pol roku wiezienia zawieziono mnie po opinie do bieglego psychiatry.po co psychiatra wiezienny przepisywal mi leki antydepresyjne kiedy ja bylem zdrowy.dlaczego nikt mi nie powiedzial ze to sa narkotyki,dopiero sam sie dowiedzialem jak stracilem wszystkie zeby.po co dalej sie lecze czy nie prosciej sie powiesic lub zjesc wszystkie leki naraz.nikt mnie sie nie zapytal dlaczego wszedlem w konflikt z prawem i co sie stalo ze w wieku 60lat to mnie spotkalo.teraz duzo sie mowi,bo to temat na czasie przy takiej liczbie samobojstw i to ludzi z wyzszego swiecznika.o takich ludziach jak ja nikt nie napisze ani slowa.ludzie lekarze pojdzcie po rozum do glowy bo my umieramy na waszych oczach nie tylko rak jest grozny ze refundujecie leki ale naszym kosztem.mam 400zl renty i sami sprawdzcie ile wydaje sama doxepina 30zlmc+depakina 50zlmc+zomiren51zlmc+ortanol 56zl mc.to ile mi zostaje na zycie i jeszcze koszty sadowe 100zlmc.jeszcze jedno bardzo wazne to limity przyjec pacjentow do poradni psychiatrycznej,chory musi wiedziec kiedy zachoruje bo gdyby nawet sie gorzej poczul musi zaplacic 120zl za wizyte pomimo ze jest ubezpieczony i leczy sie w tej poradni bo nfz nie zaplaci za jego wizyte a we wroclawiu jest jeden szpital.przez ta chorobe stracilem wszystko pracowalem ucziwie przez 30 lat,mialem mieszkanie po rodzicach gdzie sie wychowalem,ale ktos wykorzystal moja chorobe i zamienilem sie na cos co mialo byc mieszkaniem w gubinie a to bylo zwykle poddasze nawet pieca nie bylo ale ja tego w chorobie nie widzialem we wroclawiu mialem 3pokojowe na 1 pietrze,ale to bylo komunalne a to poddasze wlasnosciowe,ktos mial uklady w urzedzie miasta wroclawia i przeprowadzil ta zamiane w mocy prawa.to poddasze zostawilem dla pani dyrektor u.m.i na stare lata blakam sie po wroclawiu.do zadnego schroniska nie pojde bo nie jestem alkoholikiem i nie pojde po kromke chleba.predzej zdechne ale to nikogo nie zdziwi jeszcze jeden chory na depresje targnol sie na zycie,nie tacy politycy i zolnierze umierali.
pozdrawiam.ryszard
ryszard

Powrót do Depresja ogólnie